• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Dlaczego grywam u bukmacherów?

Z jakich powodów gram u bukmacherów?
Tak naprawdę znam bardzo wielu ludzi – głównie facetów, którzy uwielbiają typy bukmacherskie. Doskonale znam ową dziedzinę, bo osobiście gram u bukmacherów przynajmniej dekadę. Choć naturalnie w czasie kariery nie wygrałem zbyt wielu pieniędzy, to w sumie tak czy siak będę nieustannie grał u bukmacherów!
Z jakich powodów? Cóż, prawda jest taka, że generalnie to sytuacja jest taka, iż uwielbiam ten dreszczyk emocji – gdy zdarza mi się obstawić zakłady bukmacherskie za znaczną część wypłaty, nareszcie czuję, że żyję. Chcę w następnej części artykułu napisać odrobinę odnośnie prawidłowego typowania spotkań.
Myślę, że obecnie fani bukmacherki mają dużo łatwiejsze zadanie – w końcu bez najmniejszego problemu można trafić na takie typy bukmacherskie, które być może nie są pewniakami, lecz mogą w jakimś stopniu uchronić nas przed popełnieniem błędu. A więc jeżeli chcesz postawić na Juventus Turyn w meczu z Chelsea Londyn, lecz dowiadujesz się, iż bardzo duża grupa typerów optuje za drugą ekipą, ponieważ choćby są dużo lepiej przygotowani fizycznie, po prostu masz możliwość przemyśleć własną grę. W dalszym ciągu będę grywał u bukmacherów, Tobie także to radzę. No chyba, że nie jesteś dorosły.

1. Przejdź do strony

2. Więcej informacji

3. Przejdź do strony

4. Przeglądaj

5. Odwiedź stronę

Categories: Sport

Comments are closed.